Unregistered Member
sign up
 Login

Username or Email

Password

Forget Password?

Free Register

Main Page
 Announcement
 Discussion
 Article
 Photo Album
 Market Place
 Sharing List
 Stateboard
 Member List
 Like
 Applications
 Sign-Up

Discussion

isONE7 • 12 years ago • 1,881 viewed • 24 replied

aku percaya ramai disini sedang asyik bcinta ade yg br mengenal cinta :”> ade yg sudah bkali2 bcinta tp bkn mudah utk terima setiap cinta yg hadir dlm hidup kite. lebih2 lg yg pernah dkecewakan. sedikit sbyk kisah silam memberi kesan kpd diri sendiri utk menerima org br. bg aku, bl kite menerima pganti cinta…biarlah kite btul2 sygkan dia…btul2 cintakan dia. jgn la kite menerima kehadiran cinta br hanya krn ingin mlupakan cinta lm. x mustahil cinta lm akan bputik kembali jika blaku ptelingkahan dgn cinta br. scara langsung, wujud dilemma dlm memilih siapa yg patut dipilih. thread aku kali nie bkn ingin tau mengenai cinta lama mau pun cinta baru. aku mau kite sume bkongsi pengalaman, bkongsi idea, bkongsi pendapat tentang tempoh penilaian hati. maksud aku, bape lm yg korang amik utk menerima kehadiran cinta dlm hidup korang? x kira sm ada cinta br atau pun pganti cinta lm. ade yg amik ms beberapa bulan, ade yg amik ms stahun, & ade jugak yg amik ms btahun2 utk terima cinta terutama diri org itu seadanya. mesti kite nak melihat bagaimana org tu, bagaimana hati budinya, btul x? ini hidup kite, kite berhak menentukan ape yg tbaik utk diri kite. so….bape lm tempoh yg korang perlu dlm menilai hati budi seseorang tu? spanjang tempoh tu, ape yg korang nilai? ape yg korang phatikan? ape yg korang harapkan? ape yg korang inginkan? jom kite share sesama, mn la tau yg salah buleh kite btulkan... demi utk kebaikan kite sume

Expires is not available

Please wait, page is loading...
If the page is not responding in more than 30 seconds, click here.

Virtual Friends - Copyright © 2001-2022 Webber Dot My Solutions (002351632-A). All rights reserved