Unregistered Member
sign up
 Login

Username or Email

Password

Forget Password?

Free Register

Main Page
 Announcement
 Discussion
 Article
 Photo Album
 Market Place
 Sharing List
 Stateboard
 Member List
 Like
 Applications
 Sign-Up

Discussion

izz_kasyah • 11 years ago • 1,511 viewed • 19 replied

Aku buka thread nie aku bagi tajuk dia Sesi Terapi kat sini... . tapi k0rang semua tau x aku nak buat sesi terapi macam mana Aku nak buat Sesi Terapi tuk PUASKAN HATI!!!

S0 kat thread nie k0rang leh k0ngsikan ngan aku macam2... .k0rang nak mengata ker... mengutuk ker ..apa ker... .yang pasti capai misi n matlamat iaitu PUASKAN HAT!!

Biar aku mulakan dulu sesi terapi aku kat sini Aku mental sebenarnya ngan tempat keje aku nie..bukan lagi mental da sengal jadinya p0n..dapat bigb0ss p0n mcm selenge jer smlm ada kes psl netw0rking kat tempat aku nie... dia leh bantai memekak mcm jet perjuang lalu atas kepala aku tggu kena tembak ngan senapang gajah aku jd sawan yang teramat... ngan slumber aku menjawap... .'sebelum sy tembak anda ngan senapang patah..leh x tlg diam ' ternganga jap dia aku kata mcm tu  aku dulik apa janji aku puas hati..selagi xcakap mcm tu selagi tu dia memekak... apa..dia pk aku kat sini nak dgr dia memekak 24 jam ker sengal punyer b0s

Jadi marilah anda semua menyengalkan diri bersama2 saya disini..alahai skema laks ayat... .Selamat Bersesi Terapi

Expires is not available

Please wait, page is loading...
If the page is not responding in more than 30 seconds, click here.

Virtual Friends - Copyright © 2001-2021 Webber Dot My Solutions (002351632-A). All rights reserved