Unregistered Member
sign up
 Login

Username or Email

Password

Forget Password?

Free Register

Main Page
 Announcement
 Discussion
 Article
 Photo Album
 Market Place
 Sharing List
 Stateboard
 Member List
 Like
 Applications
 Sign-Up

Discussion

socalled_adam • 11 years ago • 1,732 viewed • 56 replied

salam dan selamat sejahtera semua...

aku taktau la topik ni da ade ke belom. tp just nk tanye je kpd kaum2 pompuan ni berkenaan hantaran kawen. aku bkn nk tanye barang2 atas par @ mahar kawen tu... just nk tanye pendapat korang ni bg pihak lelaki cam aku ni ..

aku berdiskusi ngn osmet aku beberapa bln dulu. maklum la die da nk kawen. hjg bln 11 ni die kawen. yg menjadi persoalan skang ni trend kawen ngn wat loan. maklum la die keje gomen senang la nk wat loan. yg cam aku keje swasta ni sorry la kalo nk wat loan ...

aku just terpikir. cth mahar tuk kawen plg cikai pon rm10 ribu. org2 muda cam aku ni (muda lagi ni ) mmg susah la nk kumpul duit byk camtu.sokong x statement aku ni sokong la wei ... nk kumpul duit camtu alamatnye kene tunggu 3 4 thn la baru aku leh kumpul duit camtu.huhuhu. aku nk kawen gak walau camne pown.

just nk tanye, kalo la aku dpt beli umah, maklum la nk beli umah leh wat kuar dr duit kwsp aku.bkn aku kumpul cash pon. duit lam kwsp tu blh wat kuar tuk beli uma @ nk smbg study @ wat investment je. kalo la aku dpt beli uma, agak2 korang ade x pompuan zmn skang ni setuju mahar tu dikurangkan smpai kurang dr 2 ribu skang ni aku da ade kete,motor, set home teater,set blk tido,set dapo, uma je aku sewa. kalo la dpt beli uma, agak2 bole ke aku nk mintak diskaun tuk mahar tu ... duit tuk d/payment uma ni rasenye lg tinggi dr mahar korang ni... so bg la kelonggaran skt kt kaum adam cam aku ni

kalo xdpt, kene la aku simpan duit tuk 3 4 thn lg ...

Expires is not available

Please wait, page is loading...
If the page is not responding in more than 30 seconds, click here.

Virtual Friends - Copyright © 2001-2022 Webber Dot My Solutions (002351632-A). All rights reserved